Svatební oznámení

Stránka svatebních oznámení se skládá ze dvou částí:
1) v první jsou svatební oznámení, které je možné koupit jako hotový výrobek a pomocí Objednávkového formuláře jednoduše zadat tisk vlastního textu.
2) druhá část je referenční katalog realizovaných svatebních oznámení. Jedná se o složitější tiskoviny, kde se např. kombinuje více tiskových technik, tiskne se více druhů svatebních tiskovin apod. Tento typ tiskovin se vetšinou zadává během osobní schůzky v našem ateliéru, kde se zákazníkem sladíme jeho požadavky s našimi možnostmi.

SVATEBNÍ OZNÁMENÍ

SVATEBNÍ OBÁLKY

REFERENČNÍ KATALOG SVATEBNÍCH OZNÁMENÍ

Referenční katalog fontů, vzorů a druhů ručního papíru je k dipozici v naší vzorkovně na ulici Nádražní 893/46, Praha 5. V nabídce máme nejkrásnější fonty z německých a britských písmolijen, mnoho typů dekorativního ručního papíru s příměsemi květin (růží, lilií, karafiátů ad.),skořice a kávy, různé typy decentních grafických ručních papírů, karet a obálek.

Tiskneme svatební oznámení, svatební menu, pozvánky ke stolu, jmenovky, programy a další exklusivní tiskoviny na ručním papíru. Tiskneme na ruční papír vlastní výroby, ruční papíry Zdeňka Krále, papírny v Dušníkách a italské ruční papíry Amatruda. Zakázkový tisk od 40 kusů archivními pigmentovými barvami, od 100 kusů knihtiskem a slepotiskem.

V naší vzorkovně můžete samostatně koupit ruční papír  pro vlastní tisk na laserové nebo inkoustové tiskárně. Pracujeme s vlastními nebo dodanými grafickými návrhy. Líbí se Vám naše grafické návrhy, ale chcete sami tisknout na jiném než ručním papíru? Kontaktujte nás pro informaci o cenách samostatných grafických návrhů!

Kliknutím na náhled svatebního oznámení otevřete stránku s detailními informacemi.
Z důvodu zachování soukromí jsou některá jména na ukázkových tiscích rozmazaná.