Svatební oznámení

Stránka svatebních oznámení se skládá ze dvou částí:
1) v první jsou předtištěná svatební oznámení, které je možné koupit jako hotový výrobek a ručně dopsat nebo dotisknout vlastní text doma nebo pomocí Objednávkového formuláře můžete jednoduše zadat tisk u nás.
2) druhá část je referenční katalog realizovaných svatebních oznámení. Jedná se o složitější tiskoviny, kde se např. kombinuje více tiskových technik, tiskne se více druhů svatebních tiskovin apod. Tento typ tiskovin se vetšinou zadává během osobní schůzky v našem ateliéru, kde se zákazníkem sladíme jeho požadavky s našimi možnostmi.

PŘEDTIŠTĚNÁ SVATEBNÍ OZNÁMENÍ

Předtištěná svatební oznámení mají několik výhod:
1) můžete je koupit on-line.
2) papíry jsou upravené pro tisk na domácích tiskárnách.
3) jsou levnější – neplatíte grafický návrh ani předtiskovou přípravu.
4) svatební oznámení Vám zdarma personalizujeme tiskem křestních jmen na přední stranu (platí pro vybrané karty). Tato volba není povinná.
5) velmi nízký minimální počet 15 kusů – zákazník může text na vnitřní straně dopsat ručně nebo dotisknout na domácí tiskárně. To je vhodné především pro menší svatby.
6) u svatebních oznámení s volbou tisku na vnitřní stranu, zachováme vnější vzhled svatebního oznámení a na vnitřní stranu vytiskneme dodaný text. Písmo, barvu písma a personalizovaný text lze jednoduše vyplnit v Objednávkovém formuláři. Minimální odběr u této varianty je 40 kusů. Zákazníkům ještě před samotným tiskem zašleme k odsouhlasení grafický návrh.
7) k svatebním oznámením lze jednoduše přikoupit obálky.
8) velmi rychlá dodací lhůta 4 dny bez tisku na vnitřní stranu, 7 dnů s tiskem i na vnitřní stranu.

REFERENČNÍ KATALOG SVATEBNÍCH OZNÁMENÍ

Referenční katalog fontů, vzorů a druhů ručního papíru je k dipozici v naší vzorkovně na ulici Nádražní 893/46, Praha 5. V nabídce máme nejkrásnější fonty z německých a britských písmolijen, mnoho typů dekorativního ručního papíru s příměsemi květin (růží, lilií, karafiátů ad.),skořice a kávy, různé typy decentních grafických ručních papírů, karet a obálek.

Tiskneme svatební oznámení, svatební menu, pozvánky ke stolu, jmenovky, programy a další exklusivní tiskoviny na ručním papíru. Tiskneme na ruční papír vlastní výroby a italské ruční papíry Amatruda. Zakázkový tisk od 40 kusů archivními pigmentovými barvami, od 100 kusů knihtiskem a slepotiskem.

V naší vzorkovně můžete samostatně koupit ruční papír  pro vlastní tisk na laserové nebo inkoustové tiskárně. Pracujeme s vlastními nebo dodanými grafickými návrhy. Líbí se Vám naše grafické návrhy, ale chcete sami tisknout na jiném než ručním papíru? Kontaktujte nás pro informaci o cenách samostatných grafických návrhů!

Kliknutím na náhled svatebního oznámení otevřete stránku s detailními informacemi.
Z důvodu zachování soukromí jsou některá jména na ukázkových tiscích rozmazaná.
Fotografie nejnovějších svatebních oznámení neleznete na naších facebookových stránkáchasset.facebook.logo.lg

Share