Novoročenky z ručního papíru. Tiskneme knihtiskem, slepotiskem, sítotiskem nebo digitálně. Možnost on-line objednávky nebo osobní návštěvy našeho ateliéru.

Tiskneme novoročenky a další exklusivní tiskoviny na ručním papíru. Tiskneme na ruční papír vlastní produkce, ruční papír Zdeňka Krále a italské papírny Cartiera Amatruda.

Zakázkový tisk od 40 kusů archivními pigmentovými barvami, od 100 kusů knihtiskem a slepotiskem. Katalog fontů, vzorů a druhů ručního papíru je k dipozici v naší vzorkovně na ulici Nádražní 893/46, Praha 5. V nabídce máme nejkrásnější fonty z německých a britských písmolijen, mnoho typů dekorativního ručního papíru s příměsemi květin (růží, lilií, karafiátů ad.), skořice a kávy, různé typy decentních grafických ručních papírů, karet a obálek.

V naší vzorkovně v ulici Nádražní 893/46, Praha 5 (hned u metra Smíchovské nádraží) můžete samostatně koupit ruční papír (různé formáty karet až po papíry A4 nebo A3) pro vlastní tisk na laserové nebo inkoustové tiskárně.

Pracujeme s vlastními nebo dodanými grafickými návrhy. Líbí se Vám naše grafické návrhy, ale chcete sami tisknout na jiném než ručním papíru? Kontaktujte nás pro informaci o cenách samostatných grafických návrhů!